Роутери


English | українська

попередній каталог

Вступ

Свобода маршрутизації - це велика справа. У нас ще немає її в усіх країнах, але чи знаєте ви? Якщо у вас є підключення до Інтернету, ви можете завжди тунелювати статичні IPv4 та IPv6 підмережі до власного дому.

Переадресація портів SSH на будь-якому Linux/BSD

Примітка: лише TCP.

PPP через L2TP (тунель)

Ці посібники навчать вас, як розміщувати служби за статичними IP-адресами, в будь-якій точці світу, навіть якщо ваш провайдер не призначає статичні IP-адреси. Це схоже на типову службу VPN.

Debian (можливо працює на Devuan):

PPP через Ethernet (жорстка лінія)

PPPoE - це поширений метод підключення абонентів до свого провайдера. Деякі інтернет-провайдери надають статичні IPv4 та/або IPv6 адреси нативно, із наміром дозволити своїм клієнтам запускати сервери. Якщо ваш інтернет-провайдер дозволяє це, де би ви не були в світі, будь ласка, подумайте, щоб написати керівництво і надіслати його до Fedfree.

Великобританія: Andrews & Arnold Ltd (A&A / AAISP)

Якщо ви перебуваєте у Великій Британії, Andrews & Arnold є одним із найкращих доступних інтернет-провайдерів. Вони надають нефільтроване, неоформлене обслуговування, з доступними статичними IPv4 та IPv6 підмережами в наявності. Вони надають клієнтам IPv6 з 2002 року, того самого року, коли вийшов фільм «Людина-павук» з Тобіасом Макгуайром у головній ролі.

Керівництва:

ПРИМІТКА: A&A також надає послугу L2TP, щоб ви могли тунелювати трафік через них від іншого провайдера.

Docsis (провайдери кабельного Інтернету)

TODO

Застереження щодо Docsis: більша затримка та нижчий MTU для цих типів служб, але в деяких випадках вони можуть бути найкращими. Більшість цих кабельних провайдерів не дозволяють запускати сервери, але ви завжди можете просто створити тунельний маршрутизатор.

Цікавий факт: у Великобританії Virgin Media Business надає статичні адреси на запит, але це лайно; вони просто налаштовують тунель GRE для використання, таким чином знижуючи ваш MTU для всього доступу до Інтернету. У цього провайдера, у Великій Британії, краще використовувати послугу L2TP тунелю A&A, за допомогою динамічного розподілу IP від VMB.

Ось ще один цікавий факт про VM: https://jamesmacwhite.medium.com/have-virgin-media-enabled-ipv6-sort-of-9443e5e855d

Markdown: https://fedfree.org/docs/router/index.uk.md

Підписатися на RSS

Індекс сайта

Ця сторінка була створена з Untitled Static Site Generator.